سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان با صدور پیامی: خواستار حضور پر شور آحاد مردم بالاخص جامعه بزرگ دانشگاهیان در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) شد.

سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان با صدور پیامی خواستار حضور پر شور آحاد مردم بالاخص جامعه بزرگ دانشگاهیان در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) شد.
متن
پیام بدین شرح است؛

‏انا لله و انا الیه راجعون

عروج ملکوتی یار دیرین امام(ره) و رهبری، مرد روز های سخت انقلاب و نظام، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) را که عمری در خدمت خالصانه و دلسوزانه برای سازندگی و آبادانی ایران عزیز صرف نمود،موجب تاسف و تاثر فراوان ملت شریف ایران شد و ضایعه ای اسفبار و جبران ناپذیر برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود.

لذا ضمن تسلیت مجدد فقدان این یار دیرین انقلاب،از اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان جامعه بزرگ دانشگاهیان بالاخص دانشگاه پیام نور دعوت می‌نمایم تا در کنار آحاد مردم قدر شناس با حضور پر شور خود در مراسم بزرگداشت این بزرگ مرد تاریخ انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و این عالم وارسته و مجاهد نستوه که روز چهار شنبه مورخ 95/10/22 در شهرستان های استان برگزار می شود یاد و خاطره این عزیز از دست رفته را زنده نگهدارند.

با تقدیم احترام

منوچهر ططری

سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما